AKTUÁLNÍ NABÍDKA

pro školní rok 2020/2021

Hlavní postavou nového školního roku je pro nás KNĚŽNA LUDMILA, protože na září 2021 připadá 1100. výročí od jejího úmrtí. Je to žena spojená s počátky českého státu. Připravili jsme projekt, jehož cílem je motivovat žáky k zájmu o tuto osobnost a pedagogům poskytnout přehled dostupných informací a zdrojů pro výuku. 

Všechny informace k tomuto projektu najdete na stránce www.vychova-hodnoty.cz/ludmila-1100let, jejíž dokončení předpokládáme během podzimních měsíců roku 2020:

Aktuálně vypsané termíny kurzů  pro pedagogy ZŠ: úterý 27.4., úterý 18.5., pondělí 14.6. Podrobnosti: DVPP - kurzy a semináře. Přihlášky:


METODICKÉ MATERIÁLY PRO DISTANČNÍ VÝUKU

Od jarních měsíců roku 2020 jsme u některých programů vytvořili metodické materiály, které mohou učitelé využít při distanční výuce. Jejich přehled najdete na stránce Metodické materiály.

Nové distanční programy pro Velikonoce 2021

Odkaz na vimeo kanál s výukovými videi pro distanční i prezenční výuku:

https://vimeo.com/user94987260 

a staňte se sledovateli této stránky! (Followers)

Videa jsou určena pouze pro výukové účely. 


DEN UČITELŮ, 28. BŘEZNA

JAN AMOS KOMENSKÝ:

Osobnost Jana Amose Komenského je stále aktuální a pro pedagogy inspirující. Proto Vám nabízíme distanční program zaměřený na tuto slavnou osobnost, jeho dílo a přínos pedagogice, který je patrný i dnes.


CELOROČNÍ NABÍDKA PROGRAMŮ PRO ŠKOLY 

Všechny programy nabízené naším centrem, jsou uspořádány do 12 sekcí na stránce PROGRAMY PRO ŠKOLY, kde si můžete vybrat podle tématu. 

Podle místa nabízíme programy spojené s prohlídkou kostelů, klášterů a jiných památných míst, nebo programy v učebně, a to přímo ve vaší škole či v prostorách Pedagogického centra v Jindřišské ulici v Praze: 

Přihlašovací formulář je pro všechny sekce společný: 

Rádi Vám poradíme s výběrem programu, přizpůsobíme program Vašim potřebám, nebo vytvoříme program "na míru".  Využijte ke komunikaci s námi rubriku KONTAKTY. 


DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ

ROK SVATÉ LUDMILY

Aktuální termíny od února 2021 jsou vypsány na stránce DVPP a semináře.


SEMINÁŘ O VIDEOHRÁCH

Dvouhodinový seminář o významu videoher, jejich dopadu na kulturu a vzdělávání dětí i dospělých

 Podrobnosti k nabídce, vypsané termíny a přihlašovací formuláře najdete na stránce DVPP a semináře.