AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Pedagogické centrum zahajuje nový školní rok 2019—2020 celoroční nabídkou programů již od 1. září 2019. 

Pro podzimní měsíce září — listopad doporučujeme:  

K podzimním výročím vzniku a k oslavě české státnosti jsou vhodné zvláště programy v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha. 

Ke 30. výročí svatořečení princezny Anežky České a souvisejícím výročím Sametové revoluce můžete využít buď nabídku programů ve škole či v sále Pedagogického centra, nebo návštěvu kostela sv. Františka u Karlova mostu:


Rádi Vám poradíme s výběrem programu, přizpůsobíme program Vašim potřebám, nebo vytvoříme program "na míru".  Využijte ke komunikaci s námi rubriku KONTAKTY. 


CELOROČNÍ NABÍDKA PROGRAMŮ PRO ŠKOLY 

Všechny programy nabízené naším centrem, jsou uspořádány do 12 sekcí na stránce PROGRAMY PRO ŠKOLY, abyste si mohli vybrat podle tématu. 

Pokud máte zájem o program v některém z konkrétních kostelů, navštivte sekci O kostelech, kde je vytvořen přehled programů o vlastním kostele, nebo tematické programy pro jednotlivé kostely.

Přihlašovací formulář je pro všechny sekce společný: 


DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ

Během podzimnímch měsíců nabízíme akreditované kurzy v rámci DVPP a seminář o videohrách. Podrobnosti k nabídce, vypsané termíny a přihlašovací formuláře najdete na stránce DVPP a semináře.