AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Jako každý rok i tento nabízíme širokou škálu naučných a zábavných programů s adventní a vánoční tematikou. Navštívíte známe Pražské kostely, jako je sv. Mikuláš na Malé straně, nebo navštivte sv. Martina v nejstarší budově v Praze, v rotundě sv. Martina na Vyšehradě. Nebo byste raději chtěli program v pohodlí vaší školy? Není problém, i pro vaše prostory máme připraveno mnoho atraktivních programů. Těšíme se na vás!  

Přihlašovací formuláře pro rok 2019: 


2. listopadu: Vzpomínka na zemřelé

V programech hovoříme o hodnotě lidského života a různý způsob vzpomínání a uctívání těch, kteří jich zemřeli. 

Přehled nabízených programů

Ke 30. výročí svatořečení princezny Anežky České a souvisejícím výročím Sametové revoluce můžete využít buď nabídku programů ve škole či v sále Pedagogického centra, nebo návštěvu kostela sv. Františka u Karlova mostu:


Rádi Vám poradíme s výběrem programu, přizpůsobíme program Vašim potřebám, nebo vytvoříme program "na míru".  Využijte ke komunikaci s námi rubriku KONTAKTY. 


CELOROČNÍ NABÍDKA PROGRAMŮ PRO ŠKOLY 

Všechny programy nabízené naším centrem, jsou uspořádány do 12 sekcí na stránce PROGRAMY PRO ŠKOLY, abyste si mohli vybrat podle tématu. 

Pokud máte zájem o program v některém z konkrétních kostelů, navštivte sekci O kostelech, kde je vytvořen přehled programů o vlastním kostele, nebo tematické programy pro jednotlivé kostely.

Přihlašovací formulář je pro všechny sekce společný: 


DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ

Během podzimnímch měsíců nabízíme akreditované kurzy v rámci DVPP a seminář o videohrách. Podrobnosti k nabídce, vypsané termíny a přihlašovací formuláře najdete na stránce DVPP a semináře.

První část: 21. 10. od 16:00 do 19:30 (pondělí)

Druhá část: 11. 11. od 16:00 do 19:30 (pondělí) 


19. 11. od 16:00 do 18:00 (úterý) 


První část: 20. 1. od 16:00 do 19:30 (pondělí)

Druhá část: 10. 2. od 16:00 do 19:30 (pondělí)