AKTUÁLNÍ NABÍDKA

V prvních týdnech měsíce ledna 2020 se bude konat několik programů s tříkrálovou tématikou. Od měsíce února nabídneme nová témata v souvislosti s některými výročími a velikonočními svátky. Připravujeme:

  • v rámci přípravy na Velikonoce - oslavy vítězství dobra nad zlem připravujeme programy, které budeme realizovat od poloviny února:
    • 1-2 hodinové programy hodnotové výchovy z cyklu "My jsme svět" (připravené Školou sr. Cyril Mooney), které žákům přiblíží hodnoty jejich života korespondující se smyslem postní doby a některými souvisejícími tradicemi
    • programy věnované životnímu příběhu či vybranému dílu některých slavných osobností, jejichž odkaz je nadčasový: Anne Franková - 75 let od smrti; Karel Čapek - 130 let od narození; Karel Škréta - 410 let od narození
    • programy představující biblický velikonoční příběh Ježíše Krista v jeho literární podobě, ve výzdobě kostelů a dalších uměleckých památkách - viz sekce VELIKONOCE 
  • připojíme se ke slavení Roku BIble 2020, který byl vyhlášen na základě 1600. výročí smrti sv. Jeronýma, autora prvního latinského překladu Bible - po celý rok nabízíme programy seznamující žáky s Biblí - knihou knih - viz sekce PÍSEMNÉ A UMĚLECKÉ PAMÁTKY

V současné době je možné vybírat programy z celoroční nabídky uvedené v přihlašovacím formuláři a objednat je na jakýkoliv Vámi zvolený termín. 


Rádi Vám poradíme s výběrem programu, přizpůsobíme program Vašim potřebám, nebo vytvoříme program "na míru".  Využijte ke komunikaci s námi rubriku KONTAKTY. 


CELOROČNÍ NABÍDKA PROGRAMŮ PRO ŠKOLY 

Všechny programy nabízené naším centrem, jsou uspořádány do 12 sekcí na stránce PROGRAMY PRO ŠKOLY, abyste si mohli vybrat podle tématu. 

Pokud máte zájem o program v některém z konkrétních kostelů, navštivte sekci O kostelech, kde je vytvořen přehled programů o vlastním kostele, nebo tematické programy pro jednotlivé kostely.

Přihlašovací formulář je pro všechny sekce společný: 


DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ

 Podrobnosti k nabídce, vypsané termíny a přihlašovací formuláře najdete na stránce DVPP a semináře.


První část: 20. 1. od 16:00 do 19:30 (pondělí)

Druhá část: 10. 2. od 16:00 do 19:30 (pondělí)